Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Gaby Comfort Zwart Suède / Brons Leer 5 cm van Werner Kern
Dansschoenen Gaby van Werner Kern zijn elegante schoenen in de kleuren zwart en brons. De schoenen hebben een kleine opening bij de teen. De Gaby komt uit de comfort collectie van Werner Kern en heeft een perfecte pasvorm met verstelbare bandjes. De schoenen uit de comfort collectie hebben een zacht kussentje van siliconen materiaal in het voetbed. De hak hoogte van 5 centimeter is extreem comfortabel en stabiel.
Werner Kern dansschoenen laten u voelen hoe comfortabel en prettig het is om op goede dansschoenen te dansen. Het zijn prachtige dansschoenen die bekend zijn om hun exclusieve design en hoogwaardige afwerking. Dit wordt bereikt door de strengste kwaliteitsnormen toe te passen op elk niveau van het productieproces, van het hoogwaardig Italiaans design tot de selectie van de materialen. Dit alles zorgt voor een prettige pasvorm en een comfortabele danservaring.
Werner Kern zijn prachtige Latin/Ballroom schoenen die echt opvallen op de dansvloer. Ze zijn ook geschikt voor Tango, Salsa, Kizomba en Bachata.
De dansschoenen hebben een zachte en flexibele latex midden zool en de hielen van de schoenen hebben een schokabsorberend kussentje. De voering is van vocht absorberend leer. De suède zolen maken het makkelijk om gecontroleerd te draaien en glijden.
De dansschoenen zijn van hoge kwaliteit en zijn handgemaakt in Italië.
Kenmerken
- Werner Kern Gaby
- Dansschoenen voor Latin/Ballroom Tango/Salsa Kizomba Bachata
- Materiaal buitenkant: Suède / Leer
- Materiaal binnenkant: Leren binnenzool met hieldemping
- Kleur: Zwart / Brons
- Zool: Zwart Suède
- Hakmodel: Flared Hak
- Hak hoogte: 5 cm
- Sluiting: Nikkelvrij gespje met druksluiting
- Pasvorm: Normaal
- Bijzonderheden:
Indien u hierover nog vragen heeft, neem gerust contact met ons op!
- Dat is wat ruwer dan een lederen zool maar glijdt toch heel gemakkelijk en voorkomt uitglijden.
- Voor het onderhoud van dansschoenen met suéde zool gebruik je een speciaal borsteltje, ook hier te koop. Borstel het alleen als suede te glad is geworden anders slijt de zool te hard.
- Draagt u de schoenen liever in uw vrije tijd of op straat? Dan is het mogelijk uw schoenen te laten verzolen. Er zal dan een rubberen zool onder de schoen geplaatst worden. Dit kost €21,95 en zal in samenwerking met een schoenmakerij worden uitgevoerd. De
- Code Gaby 5cm Zwart/Chevro Antik
Geen reviews gevonden...