Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
PA1500 Dance sneaker van Papillon
Materiaal: Leer
Kleur: Zwart
Maten: 4 - 44
Zool: Non-marking PU kunstof splitzool
Dance sneaker PA1500 van Papillon. Dit model is van soepel leer en een hoog model wat steun geeft om de enkels. Geschikt voor zeer uiteenlopende dansvormen zoals: jazz, streetdance, hiphop, salsa, zumba en tango. Voor heren ook een uitstekende dancesneaker!
Voor een alternatief model zie model DS01 van Capezio.
Belangrijk!
Omdat elk merk een verschillende maatvoering hanteert, adviseren wij u om uw normale schoenmaat te selecteren. Wij zorgen er dan voor dat u de bijpassende maat dansschoen ontvangt. Mogelijk wijkt deze maat van de dansschoen af van uw normale schoenmaat. Indien u hierover nog vragen heeft, neem gerust contact met ons op! Heeft u daar al rekening mee gehouden bij uw bestelling, vermeld dit dan s.v.p. expliciet.
- zijn van kunststof (polyurethan), zodat je op verschillende soorten vloeren goed kan dansen. De voorkant van de zool heeft een glad gedeelte (een rondje of "spot"), hierdoor kunnen gemakkelijk draaien worden gemaakt.
- Code PA1500
- Colli 1