Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Justine 470-60 Zalmroze Satijn 6 cm van Anna Kern
Justine 470-60 van Anna Kern zijn zalmroze satijnen dansschoenen met een t-strap voor extra stabiliteit en stevigheid.
Anna Kern zijn prachtige Latin/Ballroom schoenen die echt opvallen op de dansvloer. Ze zijn ook geschikt voor Tango, Salsa, Kizomba en Bachata.
De dansschoenen hebben een zachte en flexibele latex midden zool en de hielen van de schoenen hebben een schokabsorberend kussentje. De voering is van vocht absorberend leer. De suède zolen maken het makkelijk om gecontroleerd te draaien en glijden.
Kenmerken
- Anna Kern Justine 470-60
- Dansschoenen voor Latin/Ballroom Tango/Salsa Kizomba Bachata
- Materiaal buitenkant: Satijn
- Materiaal binnenkant: Leren binnenzool met hieldemping
- Kleur: Zalmroze/Satin flesh
- Zool: Bruin Suède
- Hakmodel: Flared Hak
- Hak hoogte: 6 cm
- Sluiting: Nikkelvrij gespje met druksluiting
- Pasvorm: Normaal
- Bijzonderheden:
Indien u hierover nog vragen heeft, neem gerust contact met ons op!
- Dat is wat ruwer dan een lederen zool maar glijdt toch heel gemakkelijk en voorkomt uitglijden.
- Voor het onderhoud van dansschoenen met suéde zool gebruik je een speciaal borsteltje, ook hier te koop. Borstel het alleen als suede te glad is geworden anders slijt de zool te hard.
- Draagt u de schoenen liever in uw vrije tijd of op straat? Dan is het mogelijk uw schoenen te laten verzolen. Er zal dan een rubberen zool onder de schoen geplaatst worden. Dit kost €21,95 en zal in samenwerking met een schoenmakerij worden uitgevoerd. De
- Code 470-60 Satin Flesh
Geen reviews gevonden...