Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Dansschoenen 580-50 Goud Leer/Mesh 5cm van Anna Kern
Elegante dansschoenen model 580-50 van Anna kern met een stabiele hak is geschikt voor iemand die net begint met dansen. De voorkant van de schoen is een combinatie van leer en gaas waardoor de voorvoet mooi omsloten wordt. De kruisbandjes over de wreef zorgen voor steun en stevigheid en sluit door middel van een drukknoopje. Deze schoen is onder andere geschikt voor Ballroom/Latin en Salsa.
De dansschoen heeft een zachte en flexibele latex midden zool en de hiel van de schoen heeft een schokabsorberend kussentje en een vocht absorberende leren lining. De suède zool maakt het makkelijk om gecontroleerd te draaien en glijden.
- Dansschoenen voor Latin/Ballroom Tango/Salsa Kizomba Bachata
- Materiaal buitenkant: Leer/Mesh
- Materiaal binnenkant: Leren binnenzool met hieldemping
- Kleur: Goud
- Maten: 3-8
- Zool: Bruin Suède
- Hak hoogte: 5 cm
- Sluiting: Nikkelvrij druksluiting door middel van druk knoopje
- Pasvorm: Normaal
- Bijzonderheden: Gevlochten voorkant met mesh
Indien u hierover nog vragen heeft, neem gerust contact met ons op!
- Dat is wat ruwer dan een lederen zool maar glijdt toch heel gemakkelijk en voorkomt uitglijden.
- Voor het onderhoud van dansschoenen met suéde zool gebruik je een speciaal borsteltje, ook hier te koop. Borstel het alleen als suede te glad is geworden anders slijt de zool te hard.
- Draagt u de schoenen liever in uw vrije tijd of op straat? Dan is het mogelijk uw schoenen te laten verzolen. Er zal dan een rubberen zool onder de schoen geplaatst worden. Dit kost €21,95 en zal in samenwerking met een schoenmakerij worden uitgevoerd. De
- Code 580-50 Goud