Er zitten geen producten in uw winkelwagen. Misschien is het artikel dat u had gekozen uitverkocht.
Adele 740-60 Goud Leer/Mesh 6 cm van Anna Kern
Adele 740-60 van Anna Kern zijn gouden leren dansschoenen gecombineerd met mesh, ook wel gaas genoemd. Dit zorgt voor het effect van een open dansschoen en geeft tegelijkertijd steun en comfort aan de voet. De dansschoenen hebben elegante verstelbare bandjes om de enkel, hierdoor blijven de schoenen optimaal zitten.
Anna Kern zijn prachtige Latin/Ballroom schoenen die echt opvallen op de dansvloer. Ze zijn ook geschikt voor Tango, Salsa, Kizomba en Bachata.
De dansschoenen hebben een zachte en flexibele latex midden zool en de hielen van de schoenen hebben een schokabsorberend kussentje. De voering is van vocht absorberend leer. De suède zolen maken het makkelijk om gecontroleerd te draaien en glijden.
Kenmerken
- Anna Kern Adele 740-60
- Dansschoenen voor Latin/Ballroom Tango/Salsa Kizomba Bachata
- Materiaal buitenkant: Leer / Mesh
- Materiaal binnenkant: Leren binnenzool met hieldemping
- Kleur: Goud
- Zool: Bruin Suède
- Hakmodel: Flared Hak
- Hak hoogte: 6 cm
- Sluiting: Nikkelvrij gespje met druksluiting
- Pasvorm: Normaal
- Bijzonderheden:
Indien u hierover nog vragen heeft, neem gerust contact met ons op!
- Dat is wat ruwer dan een lederen zool maar glijdt toch heel gemakkelijk en voorkomt uitglijden.
- Voor het onderhoud van dansschoenen met suéde zool gebruik je een speciaal borsteltje, ook hier te koop. Borstel het alleen als suede te glad is geworden anders slijt de zool te hard.
- Draagt u de schoenen liever in uw vrije tijd of op straat? Dan is het mogelijk uw schoenen te laten verzolen. Er zal dan een rubberen zool onder de schoen geplaatst worden. Dit kost €21,95 en zal in samenwerking met een schoenmakerij worden uitgevoerd. De
- Code 740-60 Nappa Gold